Kłopoty w łóżku

PORADY 0 comments

Czy kłopoty w łóżku spędzają Ci sen z powiek? Czy chciałbyś normalnie uprawiać seks, a nie możesz? Czy obawiasz się, że masz impotencję? Nie martw się. Mamy coś, co rozwiąże Twój duży problem z Twoim małym i sprawi, że będziesz mógł uprawiać seks nawet przez cały wieczór. Przedstawiamy Kamagrę, pewny i sprawdzony środek na potencję.

Co możesz zrobić, gdy masz kłopoty w łóżku?

kamagraWiele kłopotów w łóżku wynika z przemęczenia, stresu, złej diety, nadwagi, niewyspania, czy niezdiagnozowanych lub źle leczonych chorób. Dobrym pomysłem może być zadbanie o higienę snu i dobrą dietę. Zapewnienie sobie ośmiu godzin snu każdego dnia to dobry początek. Na godzinę przed zaśnięciem odetnij się od stresów, telefonu, telewizora i innych świecących ekranów. Zgaś główne światło, niech wystarczy Ci nocna lampka. Zmniejszenie naświetlenia da sygnał mózgowi to zwiększenia poziomu melatoniny, która jest naturalnym środkiem nasennym. Z kolei rano wstań na tyle wcześnie, by znaleźć czas na pożywne śniadanie, na przykład owsiankę z mlekiem i owocami albo tosty pełnoziarniste i sałatkę. Pamiętaj, kawa to nie śniadanie! Jeśli masz nadwagę udaj się do dietetyka, który zaplanuje Ci jadłospis na cały tydzień. Dzięki temu będziesz wiedział co, kiedy i ile możesz jeść. Przykładowa dieta opiera się na dużej ilości warzyw, małej owoców, pełnoziarnistych węglowodanach, chudym nabiale, białym mięsie i małej ilości tłuszczów. Niech obecna piramida żywienia będzie dla Ciebie podpowiedzią. Dodaj ruch do diety. Zacznij od gimnastyki, żeby rozciągnąć trochę rzadko używane wcześniej mięśnie. Później będziesz mógł się zabrać za coś bardziej angażującego, jak rower czy bieganie, ale nawet wtedy, stopniowo zwiększaj trudność. Możesz też iść na siłownię i ćwiczyć pod okiem trenera. Dobry specjalista dobierze trudność ćwiczeń do Twoich możliwości i stopniowo będzie je zwiększał. W ten sposób będziesz w coraz lepszej formie, a się nie przeforsujesz. Jeśli to nie pomoże, możesz wziąć lek na potencję – Kamagrę.

Przyczyny problemów z potencją wymagające leczenia

kamagraNiestety nie wszystkich przyczyn problemów z potencją możemy pozbyć się w prezentowany powyżej sposób. Niektóre kłopoty w łóżku wymagają interwencji specjalisty, takich jak lekarz czy terapeuta. Za problemy o podłożu fizycznym możemy winić kłopoty hormonalne i neurologiczne, złą anatomię narządów płciowych, miażdżycę, cukrzycę, nadciśnienie, stwardnienie rozsiane, choroby serca, choroby nerek, uszkodzenia rdzenia kręgowego, palenie papierosów, zażywanie narkotyków, nadużywanie alkoholu oraz niektóre leki, takie jak leki przeciwdepresyjne, uspokajające, na nadciśnienie czy diuretyki. Kłopoty w łóżku mogą też mieć przyczyny psychiczne. Należą do nich kompleksy na punkcie wielkości członka, obsesje religijne, ukryte skłonności homoseksualne, zdrada ze strony partnerki czy inne problemy w związku, depresja, lęki, fobie, lęk przed ciążą lub zarażeniem się chorobą weneryczną.

Często leczenie polega na przepisaniu środka na potencję, takiego jak Kamagra.

Author admin1sd23